Friss illesztőprogram (driver), ZTE Grand X Intel verzióhoz

Friss illesztőprogram (driver), ZTE Grand X Intel verzióhoz

HozzászólásSzerző: Zsolt_72 » 2012.10.28. 11:02

A képen is látható oldalon: ZTE Hungary elérhető a készülékhez tartozó, legújabb driver pack.
Kép

Ha pedig később ott már nem találnátok, akkor le tudjátok tölteni innen: Link
Zsolt_72
Fórum moderátor

Re: Friss illesztőprogram (driver), ZTE Grand X Intel verzió

HozzászólásSzerző: Shamen » 2012.12.07. 19:31

Szia!

Pár hete használom a telefont és maximálisan megvagyok vele elégedve....DE! Feltettem a drivert a telefonról, de sajnos semmit sem tudok így sem másolni a készülékről vissza a számítógépre. Leszedtem a legfrissebb drivert a hivatalos zte oldalról ( P020121123545989744685.zip ) és a benne foglaltak szerint próbáltam eljárni. Ellenben kb 50-80MB adat átmásolása közben egyszerűen lefagy a készülék és sehol semmi. Egy szimpla hibaüzenettel levágja az egészet.. Próbáltam adathordozóként a rootba és médialejátszóként szintén a rootba másolni de eredmény nélkül. Kezdek egy cseppet pipa lenni rá,hogy feltenni a telefonra ( 10-15 alkalom után ) sikerült zenéket és alkalmazásokat rakni, de vissza semmi sem megy. Erre tudnál valami okosat mondani,hogy mit lehetne kezdeni a készülékkel? A gépre win7 van telepítve 32bites így elméletileg nem lehet baj, de hát tudjuk,hogy ahány gép, annyi szokás. :) a telefon pedig egy Grand X In, 8GB SD
Shamen
"Hogy kerültem ide?"

HozzászólásSzerző: Keeperv85 » 2012.12.07. 19:41

Szia!

Én semmit sem tettem fel hozzá, úgy is felismeri a Win 7...
Nem tudok minden topicot követni, ha úgy érzed fontos/sürgős kérdésed van, keress privát üzenetben!
Keeperv85
Admin

HozzászólásSzerző: Shamen » 2012.12.07. 19:48

Keeperv85 írta:Szia!

Én semmit sem tettem fel hozzá, úgy is felismeri a Win 7...

Szia. Felismeri az én gépem is, csak nem tudok vele mit kezdeni. Egyszerűen lefagy a gép vagy a telefon, esetleg mindkettő és azt is egyszerre, ha próbálok valamit másolni. És most ne valami több GB filet képzeljünk el, hanem egy szimpla 150kb-os képet. Beáll mint a gerely. Ha újraindítom a gépet vagy a telefont, akkor sem múlik el a hiba. Driver fent van, de haladás semmi.
Shamen
"Hogy kerültem ide?"

HozzászólásSzerző: Zsolt_72 » 2012.12.07. 19:54

Shamen írta:Leszedtem a legfrissebb drivert a hivatalos zte oldalról ( P020121123545989744685.zip ) és a benne foglaltak szerint próbáltam eljárni. Ellenben kb 50-80MB adat átmásolása közben egyszerűen lefagy

Szia!

Itt van egy "kis" bibi :)

Ha rákattintasz az első posztban a Dropbox-linkemre, lejön a driverpack. Az viszont kemény 9,3 MB, tehát Te valami mást próbálsz lerángatni *)

SZERK.: próbáld meg ezzel, tuti működik alatta az adatmozgatás: Link
Zsolt_72
Fórum moderátor

HozzászólásSzerző: Shamen » 2012.12.07. 20:07

Zsolt_72 írta:
Szia!

Itt van egy "kis" bibi :)

Ha rákattintasz az első posztban a Dropbox-linkemre, lejön a driverpack. Az viszont kemény 9,3 MB, tehát Te valami mást próbálsz lerángatni *)

Felraktam, de ez van ahogy az előző driverrel is FAIL KÉP..
Shamen
"Hogy kerültem ide?"

HozzászólásSzerző: Keeperv85 » 2012.12.08. 08:14

Shamen írta:
Szia. Felismeri az én gépem is, csak nem tudok vele mit kezdeni. Egyszerűen lefagy a gép vagy a telefon, esetleg mindkettő és azt is egyszerre, ha próbálok valamit másolni. És most ne valami több GB filet képzeljünk el, hanem egy szimpla 150kb-os képet. Beáll mint a gerely. Ha újraindítom a gépet vagy a telefont, akkor sem múlik el a hiba. Driver fent van, de haladás semmi.

Szia!

Egy másik gépen próbáld ki, ha ott is ilyen: gari. Nincs más lehetőséged. Ez nem normális dolog. Na meg persze nézz egy másik kábelt.
Nem tudok minden topicot követni, ha úgy érzed fontos/sürgős kérdésed van, keress privát üzenetben!
Keeperv85
Admin

HozzászólásSzerző: Shamen » 2012.12.08. 17:14

Vettem egy új adatkábelt, hátha nátha... és láss csodát, működik! Nem hiszem el,hogy a gyári kábel ennyire meg tud szívatni?! Most akkor boldogság van... Hamarosan ráfekszem az itt olvasottakra is, mert vannak azért alkalmazások, amiket szeretnék kiiktatni a telefonból. :) ( akkora szerencséim vannak a telefonokkal egyébként,hogy az már művészet! ) Köszönöm a tippet :thumbup
Shamen
"Hogy kerültem ide?"

HozzászólásSzerző: picur130 » 2012.12.12. 04:44

sziasztok:) nekem egy olyan gondom van hogy hiába dugom gépre a telot nem ismeri fel...... csak a usb hiba kereső jön elő és ennyi.....esetleg valaki tapasztalt hasonlot??? esetleg valakinek valami tipp hogy mi lehet a baj???
picur130
"Hogy kerültem ide?"

HozzászólásSzerző: kelzsoca » 2012.12.12. 11:26

picur130 írta:sziasztok:) nekem egy olyan gondom van hogy hiába dugom gépre a telot nem ismeri fel...... csak a usb hiba kereső jön elő és ennyi.....esetleg valaki tapasztalt hasonlot??? esetleg valakinek valami tipp hogy mi lehet a baj???

Ennél picit bővebben, ha lehetne kérnem.

Milyen OP rendszer van a PC-n, hogyan próbálod, SD kártya van -e a telefonban stb..
kelzsoca
Admin

HozzászólásSzerző: picur130 » 2012.12.12. 17:09

kelzsoca írta:
Ennél picit bővebben, ha lehetne kérnem.

Milyen OP rendszer van a PC-n, hogyan próbálod, SD kártya van -e a telefonban stb..

Jaj Bocsánat figyelmetlen voltam :) két gépen néztem mind a kettön 64bites Windows 7 gyári USB kábellel és más Micro usb-vel is néztem és semmi :S sd card 4gb class 2tes de 512mb ext 4 particios még a ZTE blade korszakból :) próbáltam sd kártya nélkül is úgyse jön be semmi :///
picur130
"Hogy kerültem ide?"

HozzászólásSzerző: drumsounds » 2013.01.09. 22:03

sziasztok!Felraktam ezt a driver pack-ot, de így sem ismeri fel a gép a telefont, vagyis felismeri, kis fülben lent oda írja h android-phone, de csak a telepítő varázslót adja be!Xp van a gépen.
drumsounds
"Hogy kerültem ide?"

HozzászólásSzerző: Tomikaah » 2013.01.09. 22:07

drumsounds írta:sziasztok!Felraktam ezt a driver pack-ot, de így sem ismeri fel a gép a telefont, vagyis felismeri, kis fülben lent oda írja h android-phone, de csak a telepítő varázslót adja be!Xp van a gépen.

Próbáld meg az eszközkezelőben az illesztőprogram frissítését
Tomikaah
"Hogy kerültem ide?"

HozzászólásSzerző: Vereshurka » 2013.01.10. 00:40

picur130 írta:
Jaj Bocsánat figyelmetlen voltam :) két gépen néztem mind a kettön 64bites Windows 7 gyári USB kábellel és más Micro usb-vel is néztem és semmi :S sd card 4gb class 2tes de 512mb ext 4 particios még a ZTE blade korszakból :) próbáltam sd kártya nélkül is úgyse jön be semmi :///

Szintén 64bites win7-en próbáltam én is és hasonlóan sokat szenvedtem vele. Se driver pack, se másik usb kábel, se semmi nem segített. A trükk végül az volt, hogy végig kellett próbálgatni a gépem mind a 8 usb portját és volt amelyikben működött, volt amelyikben nem. Az előlapi usb-k alapból esélytelenek, illetve ne használj semmiféle közdarabot, pl. hosszabbító kábelt, csak direktben kösd össze a telefont a géppel. Az egyikben fel kellene ismernie, csak próbálgasd. Ha sikerül egy megfelelőt találni akkor eljátszik vele egy kis ideig és felrakja simán a drivereket magának.
Vereshurka
"Hogy kerültem ide?"

HozzászólásSzerző: drumsounds » 2013.01.10. 10:22

Próbáld meg az eszközkezelőben az illesztőprogram frissítését[/quote]

Próbáltam az sem segített, ezt az MTP device keresi, betallóztam a felrakott driver packot, de ott sem talált semmit,végig próbáltam az összes USB-t,újraindítottam a gépet, a telefont, de semmi, sehogy.
drumsounds
"Hogy kerültem ide?"

HozzászólásSzerző: Tomikaah » 2013.01.10. 20:22

Vereshurka írta:
Szintén 64bites win7-en próbáltam én is és hasonlóan sokat szenvedtem vele. Se driver pack, se másik usb kábel, se semmi nem segített. A trükk végül az volt, hogy végig kellett próbálgatni a gépem mind a 8 usb portját és volt amelyikben működött, volt amelyikben nem. Az előlapi usb-k alapból esélytelenek, illetve ne használj semmiféle közdarabot, pl. hosszabbító kábelt, csak direktben kösd össze a telefont a géppel. Az egyikben fel kellene ismernie, csak próbálgasd. Ha sikerül egy megfelelőt találni akkor eljátszik vele egy kis ideig és felrakja simán a drivereket magának.

Pedig nálam is win7 64bit van és egyből látja még első usb-n is
Tomikaah
"Hogy kerültem ide?"

HozzászólásSzerző: Keeperv85 » 2013.01.10. 21:23

Tomikaah írta:
Pedig nálam is win7 64bit van és egyből látja még első usb-n is

Gondolom a fent említett verziók nem megfelelő helyről kerültek elő... ;)
Keeperv85
Admin

HozzászólásSzerző: Vereshurka » 2013.01.11. 23:08

Van hozzáférésem mind kalózkodott, mind eredeti windows 7-es gépekhez is és egyformán nem ment egyiken sem. Szerintem az eltérő viselkedés oka inkább az eltérő hardver, nem pedig a szoftver eredete. Tapasztalatom szerint az első usb portok sok gépen nem használhatók driver telepítésre, de utána ugyanazt az eszközt tökéletesen lehet használni rajta. Telefonnal is tudom használni simán őket, de drivert csak a hátsókról lehet telepíteni. Probléma okát én abban látom, hogy ezek a csatlakozók a házzal együtt kerülnek a gépbe, és csak utólag lesznek rákötve az alaplapra. Egyes alaplap/csatlakozó kombók jól működnek (pl előző alaplapommal nem volt ilyen problémám, ezzel meg van, minden eszközzel amit rá akarok dugdosni), mások meg nem. De nem akarok jobban belemenni és offolni, és lehet hülyeség az egész. ezek csak az én tapasztalataim.
Vereshurka
"Hogy kerültem ide?"

HozzászólásSzerző: Keeperv85 » 2013.01.12. 02:03

Vereshurka írta:Van hozzáférésem mind kalózkodott, mind eredeti windows 7-es gépekhez is és egyformán nem ment egyiken sem. Szerintem az eltérő viselkedés oka inkább az eltérő hardver, nem pedig a szoftver eredete. Tapasztalatom szerint az első usb portok sok gépen nem használhatók driver telepítésre, de utána ugyanazt az eszközt tökéletesen lehet használni rajta. Telefonnal is tudom használni simán őket, de drivert csak a hátsókról lehet telepíteni. Probléma okát én abban látom, hogy ezek a csatlakozók a házzal együtt kerülnek a gépbe, és csak utólag lesznek rákötve az alaplapra. Egyes alaplap/csatlakozó kombók jól működnek (pl előző alaplapommal nem volt ilyen problémám, ezzel meg van, minden eszközzel amit rá akarok dugdosni), mások meg nem. De nem akarok jobban belemenni és offolni, és lehet hülyeség az egész. ezek csak az én tapasztalataim.

Ezekben az előlapi csatikban nincs semmi hardver. Simán csak hátra vannak kötve. ;)
Keeperv85
Admin

HozzászólásSzerző: Vereshurka » 2013.01.12. 17:42

Hardver alatt az alaplapra gondoltam és hogy nem mindegyik kezeli egyenrangúan a rákötözött és a gyárilag rászerelt csatikat. Bocsi, ha kétértelműen fogalmaztam. ;)
Itt kifejtik picit hosszabban is:
http://intentious.com/2011/05/12/not-al ... ted-equal/
Vereshurka
"Hogy kerültem ide?"

HozzászólásSzerző: golyós » 2013.01.21. 00:26

Nekem is ez a gondom,hogy nem ismeri fel a telefont semmi.Telefon cserém volt állandó kikapcsolás miatt, a régivel nem volt gond.
Se Xp se Vista nem ismeri fel.Xp asztali gép Vista laptop.Több usb-n is próbáltam.Driver fenn van mindkettőn,kábelt próbáltam többet is de semmi.
Ötlet?
golyós
"Hogy kerültem ide?"

HozzászólásSzerző: Keeperv85 » 2013.01.21. 06:11

golyós írta:Nekem is ez a gondom,hogy nem ismeri fel a telefont semmi.Telefon cserém volt állandó kikapcsolás miatt, a régivel nem volt gond.
Se Xp se Vista nem ismeri fel.Xp asztali gép Vista laptop.Több usb-n is próbáltam.Driver fenn van mindkettőn,kábelt próbáltam többet is de semmi.
Ötlet?

Le kéne pucolni az drivert. Van rá pár megoldás, pl az USBDeview.
Keeperv85
Admin

HozzászólásSzerző: golyós » 2013.01.21. 07:14

Keeperv85 írta:

Köszi,meló után kipróbálom.
golyós
"Hogy kerültem ide?"

HozzászólásSzerző: golyós » 2013.01.21. 14:02

golyós írta:Köszi,meló után kipróbálom.

A melóhelyen kipróbáltam,töröltem vele minden felesleges drivert majd újraraktam de semmi változás,továbra sem látja a telefont.Este még egy próbát teszek, az otthoni 2 gépen is ledarálom a drivereket hátha sikerül.Ha nem akkor ezt semmi nem látja.
A b04-es szoftot van érte újrarakni vagy semmi jelentősége?(rajta van a zip a kártyán)
golyós
"Hogy kerültem ide?"

HozzászólásSzerző: Zsolt_72 » 2013.01.21. 14:18

golyós írta:A b04-es szoftot van érte újrarakni vagy semmi jelentősége?(rajta van a zip a kártyán)

Annyiból igen, hogy úgyis vissza fogod vinni (ez 99 %), tehát ahhoz úgyis gyári állapot kell. :coffee
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolt_72 2013.01.21. 14:19-kor.
Ok: Idézés javítása.
Zsolt_72
Fórum moderátor

HozzászólásSzerző: golyós » 2013.01.21. 15:54

Az jó, akkor a cseretelefont is vihetem vissza?Még a végén nem adnak másikat hanem visszaadják az árát.
golyós
"Hogy kerültem ide?"

HozzászólásSzerző: Zsolt_72 » 2013.01.21. 16:16

golyós írta:Az jó, akkor a cseretelefont is vihetem vissza?Még a végén nem adnak másikat hanem visszaadják az árát.

Még azért erre ne végy mérget; ilyen telefonhibával még nem találkoztam. Másik gépnek is meg kellene mutatnod... :)
Zsolt_72
Fórum moderátor

HozzászólásSzerző: BerGeri87 » 2013.01.21. 19:33

Sziasztok!

Először is csatlakozni szeretnék a Grand X IN felhasználóihoz, mivel már nekem is megvan a kicsike!:)

Eddig semmi gondom nincs vele. Egy valamit nem értek, lehet hogy én vagyok a teljesen amatőr, szóval előre is elnézést kérek, de soha nem volt még ilyen okos kütyüm:)

Hozzácsatlakoztattam a géphez USB-n keresztül. A számítógépem látja is, ZTE Grand X In használatra kész! Viszont másolni semmit nem tudok rá, mert total commander nem látja. Gondolom ez azért van mert nincs SD kártyám jelenleg benne. De magára a telefonra nem lehet másolni a belső memóriájába? Köszi a választ!

Egyébként ez a T-mobilos USB driver pontosan mire is jó, mert mostmár összezavart ez a sok változat? Köszi!

Üdv:

Gergő
BerGeri87
"Hogy kerültem ide?"

HozzászólásSzerző: golyós » 2013.01.21. 20:28

Keeperv85 írta:

Lepucoltama progival 2 Pc-t+ 1 laptopot.
A 2 Pc-n Xp
Laptopon Vista
Minden usb porton kipróbáltam,közvetlen csatlakozással(nincs hosszabitó,hub)
A Zte oldaláról is és innen is letöltöttem a drivert,minden próba elött töröltem az új próbálkozás miatt.
Továbra sem látja semmi a telefont.
Telepiti a drivert ,kiirja,hogy android phone és Zte single adb interface
Az eszköz használatra kész.
Mégsem látja semmi.
Próbáltam A total commandert is de semmi.

Vihetem vissza?
golyós
"Hogy kerültem ide?"

HozzászólásSzerző: Zsolt_72 » 2013.01.21. 20:53

BerGeri87 írta:(...)Hozzácsatlakoztattam a géphez USB-n keresztül. A számítógépem látja is, ZTE Grand X In használatra kész! Viszont másolni semmit nem tudok rá, mert total commander nem látja. Gondolom ez azért van mert nincs SD kártyám jelenleg benne. De magára a telefonra nem lehet másolni a belső memóriájába? Köszi a választ!

Szia!

Csináld végig ezt: MTP eszközök használata Total Commander-ben és legalább az 510 MB-s belső SD-t eléred vele. Érdemes volna hosszabb távon beletenned egy mikroSD-t, pár ezerért már kapsz több GB plusz tárhelyet.

;)
Zsolt_72
Fórum moderátor

HozzászólásSzerző: golyós » 2013.01.21. 21:04

Zsolt_72 írta:
Szia!

Csináld végig ezt: MTP eszközök használata Total Commander-ben és legalább az 510 MB-s belső SD-t eléred vele. Érdemes volna hosszabb távon beletenned egy mikroSD-t, pár ezerért már kapsz több GB plusz tárhelyet.

;)

Tegyek bele sdt? 16 gb Samsung class 6 van benne.
Azt elfelejtettem,hogy 3 adatkábellel is próbáltam.
golyós
"Hogy kerültem ide?"

HozzászólásSzerző: golyós » 2013.01.21. 21:21

golyós írta:Tegyek bele sdt? 16 gb Samsung class 6 van benne.
Azt elfelejtettem,hogy 3 adatkábellel is próbáltam.

BOCSI! :$
Most láttam, hogy nem nekem irtad.Viszont nekem így sem megy, továbbra sem látja a TC sem.

Zsolt_72: nagyon furcsa... mindent letúrtál, újrahúztad és semmi? :F Próbálj ki másik kábelt :P vagy mutasd meg egy szervizesnek, mit szól hozzá?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolt_72 2013.01.21. 21:43-kor.
Ok: Idézés javítása.
golyós
"Hogy kerültem ide?"

HozzászólásSzerző: BerGeri87 » 2013.01.22. 10:29

Zsolt_72 írta:
Szia!

;)

Köszönöm szépen a gyors reakcíót!

Egyébként én voltam béna, intéző látja, csak total commandert használok, így meg se néztem az intézőt:D De ez mindenképpen hasznos instrukció amit linkeltél. Egyelőre más bajom nincs a telefonnal. Szóval még egyszer köszi!

Szép napot mindenkinek!
BerGeri87
"Hogy kerültem ide?"

HozzászólásSzerző: silent11 » 2013.02.02. 17:25

Hi az én gondom is az lenne mint az előző Hsz-ekben másoknak. Konkrétan: legfrissebb driverek a gépen, és sem Total Commanderben, sem windows intézőben nem látja a gép a telefont. Bonyolítja a helyzetet hogy Windows 8-am van (64 bit). Frissebb driver, vagy valami mentő ötlet lenne valakinek? Egyelőre csak annyit tudtam csinálni hogy Connectify nevű progival megosztom a fileokat és a Grand X böngészőjéből leszedem. De visszafelé problémás, ha nagy fileokat akarok a gépre visszarakni, csak bluetooth.

Update: Wifi file transfer pro-val böngészőn keresztül lehet viszonylag kényelmesen levenni-feltenni wifi-vel fileokat, engem innentől az egész USB-s csatlakozás nem érdekel, 2 napomat vitte el a semmi. Remélem tudtam segíteni, üdv.
silent11
"Hogy kerültem ide?"

HozzászólásSzerző: Keeperv85 » 2013.02.03. 02:47

silent11 írta:Hi az én gondom is az lenne mint az előző Hsz-ekben másoknak. Konkrétan: legfrissebb driverek a gépen, és sem Total Commanderben, sem windows intézőben nem látja a gép a telefont. Bonyolítja a helyzetet hogy Windows 8-am van (64 bit). Frissebb driver, vagy valami mentő ötlet lenne valakinek? Egyelőre csak annyit tudtam csinálni hogy Connectify nevű progival megosztom a fileokat és a Grand X böngészőjéből leszedem. De visszafelé problémás, ha nagy fileokat akarok a gépre visszarakni, csak bluetooth.

Update: Wifi file transfer pro-val böngészőn keresztül lehet viszonylag kényelmesen levenni-feltenni wifi-vel fileokat, engem innentől az egész USB-s csatlakozás nem érdekel, 2 napomat vitte el a semmi. Remélem tudtam segíteni, üdv.

Korábban volt szó a AirDroid-ról... Az is nagyon ügyes és praktikus. :thumbup
Keeperv85
Admin

HozzászólásSzerző: silent11 » 2013.02.03. 20:12

Keeperv85 írta:
Korábban volt szó a AirDroid-ról... Az is nagyon ügyes és praktikus. :thumbup

Bocsi nem néztem vissza, csak gondoltam másnak is lehet hasonló gondja és segítek, ha tudok.
silent11
"Hogy kerültem ide?"

HozzászólásSzerző: Heidi » 2013.02.18. 20:22

Sziasztok!
Kicsit én is szívtam azzal, hogy nem látja a gép a telefont, aztán végül megtaláltam a megoldást egy másik topicban:
"Amikor a telón megnyitod a tárhely linket, ahol mutatja a rendelkezésedre álló helyet, nos AKKOR kell rányomni a lenti bal alsó egyesre (A három vizszintes vonal) és akkor felugrik egy kis ablak amire ha rákattansz, ad két opciót, hogy a telót média, avagy foto módban szeretnéd e csatizni a Pc-hez. Szóval ennyi..."

Hátha másnak is ez a baj :)
Heidi
"Hogy kerültem ide?"

HozzászólásSzerző: Zsolt_72 » 2013.02.18. 21:57

Heidi írta:Sziasztok!
Kicsit én is szívtam azzal, hogy nem látja a gép a telefont, aztán végül megtaláltam a megoldást egy másik topicban:
"Amikor a telón megnyitod a tárhely linket, ahol mutatja a rendelkezésedre álló helyet, nos AKKOR kell rányomni a lenti bal alsó egyesre (A három vizszintes vonal) és akkor felugrik egy kis ablak amire ha rákattansz, ad két opciót, hogy a telót média, avagy foto módban szeretnéd e csatizni a Pc-hez. Szóval ennyi..."

Hátha másnak is ez a baj :)

Köszönjük, jó lehet ez még másnak is.

Csak a pontosság kedvéért: az említett gomb becsületes neve Menü. :)
Zsolt_72
Fórum moderátor

HozzászólásSzerző: fonix107 » 2013.05.29. 21:25

Sziasztok! Nagyon nagy segítségre lenne szükségem. Rengeteg hozzászólást fórumot oldalt olvastam de sehol nem találtam megoldást a problémámra. A drivert megtaláltam letöltöttem, DE nem tölti be az SD kártyát. Kéri hogy telepítsem fel a windows media player 11-et vagy egy újabb verzióját. Normális ez?
MIkor csatlakoztatom az usb kábelt az automatikus lejátszásban felajánlja a fájlok másolását, de csak a media playerrel. Ha a PTP-t választom ki, akkor pedig csak a képeket tudom lementeni, de az tis egy bonyolult módon, a Picasa nevű google programmal.. Ki érti ezt?
Másik gépen is megnéztem, ott is ugyanezt kéri a 11-es verziót. Mi köze a grandnak a media playerhez hogy nélküle nem is létezik?
Előre is köszönöm a választ!
fonix107
fonix107
"Hogy kerültem ide?"

HozzászólásSzerző: tamas123 » 2013.08.08. 17:59

Sziasztok! Nagy gondom van :S

Telót feldugom gépre(legyen ez xp/vista/win7 vagy 32/64 bit) bejön az usb hibakereső és ennyi :S Ugyanez több féle és méretű sd kártyával és kábellel. Én arra gyanakszok h kb 1 hónapja bedobott 1 frissítést a teló, lefrissítettem és azóta most először próbálok rárakni vmit, de addig se jutok el vele hogy egyáltalán a gép lássa :S

Válaszokat előre is köszi!!!
tamas123
"Hogy kerültem ide?"

HozzászólásSzerző: Keeperv85 » 2013.08.09. 21:11

tamas123 írta:Sziasztok! Nagy gondom van :S

Telót feldugom gépre(legyen ez xp/vista/win7 vagy 32/64 bit) bejön az usb hibakereső és ennyi :S Ugyanez több féle és méretű sd kártyával és kábellel. Én arra gyanakszok h kb 1 hónapja bedobott 1 frissítést a teló, lefrissítettem és azóta most először próbálok rárakni vmit, de addig se jutok el vele hogy egyáltalán a gép lássa :S

Válaszokat előre is köszi!!!

Szia!

A MTP mód driverét kéne kicserélni a rendszerekben, illetve megnézni az eszközkezelőben, hogy látszik-e egyáltalán a teló csatlakozása. *)
Keeperv85
Admin

Vissza: ZTE Grand X IN